Levné ubytování Jedovnice - Moravský kras
aneb jak se dobrě ubytovat a zároveň udělat něco pro zdraví
  • penzion Jedovnice - pohled z hlavní ulice
  • přístřešek pro kola
  • Altán s posezením a grilováním
  • bazén s mořskou vodou
  • koutek pro děti přímo na zahradě
  • výhled na rybník z pokroví
  • penzion Jedovnice - pohled ze zadu
  • dětské hříště Jedovnice
  • Moravský kras - jeskyně Kůlna
  • Zřícenina boskovického hradu

Ohlasy zákazníků

Počasí nám opět vyšlo, bylo to tu fajn, jako každý rok. V krasu toho máme k objevování pořád dost. Nashledanou příšti rok.

Petr a Sabina Malyszovi

Moravská Ostrava

Opravdu jak u moře v Chorvatsku, koupačka bez plavek a čumilů.

Iva Ostrá

České Budějovice

Když jsem viděl ty davy turistů u pokladen infocentra, tak jsem ocenil, že jsem se o rezervaci vstupenek nemusel vůbec starat.

Daniel Kolář

Větrný Jeníkov

Ten bazén, to byla paráda. On nám tu dovolenou vlastně zachránil vzhledem k tomu letošnímu počasí. Loni bylo mnohem teplejší.

manželé Janíčkovi

Havířov

Služby aneb co tu všechno pro Vás máme

Vyhřívaný bazén s mořskou vodou

Ne vždy se dá zaručit optimální počasí. Co ale dokážeme zaručit vždy, je stálá teplota v našem vyhřívaném bazénu s mořskou vodou. Je velice příjemné si protáhnout a zároveň prohřát tělo uprostřed deštivého či jinak nevlídného dne. Nebo si prostě jen večer zaplavat v 9 x 3,5 m velkém bazénu po dni plném atrakcí, které skýtá blízké okolí.

Rezervace vstupenek na hlavní atrakci Moravského krasu

Největší atrakcí Moravského krasu je bezesporu možnost navštívit Punkevní jezkyně, které vyústí na dně propasti Macocha. Tento již tak ojedinělý zážitek je navíc umocněn svezením se na lodičkách v pozemním jeskyním labyrintu. Tento světově ojedinělý komplex nabízející nezapomenutlný zážitek se nachází v podstatě za humny a my Vám rádi zpostředkujeme rezervaci vstupenek, abyste měli jistotu, že o tuto atrakci nepřijdete.

Co cyklisté ocení

Pro ty z Vás, kteří aktivně trávíte dovolenou na kole máme dobrou zprávu neboť u nás máte k dispozici úschovu kol včetně možnosti omytí kola.

WiFi zdarma

Posílejte fotky ze své baječné dovoléné svým známým hned. Sdělte jim své zážitky online, když jich máte plnou hlavu. Je to lepší než za půl roku na návštěvě vzpomínat, co všechno jsme tam dělali.

Parkování v pohodě

U nás opravdu zaparkuje každý. Ať již před domem nebo na dvoře.

A na závěr něco pro Vás navíc

Nabízíme možnost úhrady pobytu fakturou z příspěvku od zaměstnavatele. Využijte tak bonus od zaměstnavatele opravdu naplno.